Indietis par pusmiljonu eiro nopērk viesu namu Siguldā | Bar.lv

Indietis par pusmiljonu eiro nopērk viesu namu Siguldā

Tūrisma industriju Siguldā papildinās no jauna atvērtais viesu nams un restorāns “Latroze”, kas piedāvā klientiem autentisku indiešu virtuvi, jo tā jaunais īpašnieks ir indiešu investors Sandživs Mahešvari, kurš pārpircis viesu namu par pusmiljonu eiro.
“Latrozes” iegāde ir uzņēmēja pagaidām pirmais investīciju projekts Latvijā. Nākotnē viņš plāno veikt ieguldījumus arī citās biznesa nozarēs, kā arī piesaistīt potenciālajiem projektiem vairākus citus indiešu investorus.

Mahešvari tuvāko divu gadu laikā viesu nama attīstībā plāno ieguldīt 400 līdz 600 tūkstošus eiro, paplašinot viesu namu un piedāvājot spa pakalpojumus un peldbaseinu. Jau pašlaik “Latrozes” restorānā strādā indiešu pavārs Hemangs Vjass, kurš, kā informē jaunā viesu nama īpašnieka pārstāvji, „strādājis vairākos prestižos indiešu restorānos Lielbritānijā”. Tāpat „Latroce piedāvā 10 viesnīcas numurus, atpūtas kompleksu svinībām ar saunu un džakuzi, telpas kāzu un citu saviesīgu pasākumu rīkošanai. Iecerēts organizēt arī koncertus un ballītes ar pazīstamu dīdžeju un mūziķu piedalīšanos.

Pēc Mahešvari pārstāvju stāstītā, viņš ir uzņēmējs no Indijas, kurš darbojas investīciju un starptautiskās tirdzniecības jomā, viņa uzņēmuma biroji atrodas Honkongā un Beļģijā, bet galvenā mītne – Deli. Mahešvari ir arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pilnvarotais pārstāvis Indijā.

avots: delfi.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *