Rīgā atklās jogurta saldējuma pašapkalpošanās kafejnīcu tīklu “YoYo frozen yoghurt” | Bar.lv

Rīgā atklās jogurta saldējuma pašapkalpošanās kafejnīcu tīklu “YoYo frozen yoghurt”

Ceturtdien, 18.augustā, Rīgā, Kr.Barona ielā plānots atklāt pašapkalpošanās jogurta saldējuma kafejnīcu “YoYo Frozen Yoghurt”, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja kafejnīcas projektu vadītājs Rihards Graudiņš.

Saldējuma mašīnu un ražošanas aprīkojumā, kā arī pirmās kafejnīcas izveidē uzņēmums investējis aptuveni 200 000 latu, taču plānots, ka investīcijas tālākā attīstībā pārsniegs šo summu, norāda viens no kafejnīcas dibinātājiem Pīters Holms.

Šī būs pirmā “YoYo frozen yoghurt” kafejnīca, bet drīzumā tiks sākti darbi pie otrās kafejnīcas, kas atradīsies Vecrīgā.

Nākamā gada laikā uzņēmums plāno attīstīt 15 “YoYo frozen yoghurt” kafejnīcu tīklu Eiropā.

“Latvijas “YoYo frozen yoghurt” būs sākums franšīzu tīkla izveidei Eiropas valstīs,” skaidroja Holms. Viņš norāda, ka saldējuma pašapkalpošanās kafejnīcu tīkla ideja nāk no ASV, bet pēc tam izplatīta arī Īslandē.

“YoYo frozen yoghurt” būtību izsaka trīs vārdi “sajauc, nosver, maksā”, norāda viena no dibinātājām Sigruna Rihtere. Apmeklētājiem būs iespēja sajaukt sev vēlamo saldējumu, izvēloties starp 50 dažādām garšām, pievienojot dažādas šokolādes, augļus un mērces.

“YoYo frozen yoghurt” pieder SIA “Icefo”, ko dibinājuši četri partneri no Īslandes un Ferēru salām, kuri dzīvo un strādā Latvijā.

Restorāna dizainu izstrādājusi “studiOx”.

Avots: Nozare.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *